Urządzenia klimatyzacyjne AUX zapewniają szeroki wachlarz funkcji w ekonomicznych cenach!

Podstawowe tryby pracy klimatyzatorów:

Tryb chłodzenia – klimatyzator obniża temperaturę w pomieszczeniu i utrzymuje ją na stałym, ustawionym przez użytkownika poziomie.


Tryb ogrzewania – każdy klimatyzator umożliwia dogrzewanie pomieszczenia, co jest bardzo przydatne w przejściowych porach roku. Pozwala na dogrzanie powietrza w pomieszczeniu w krótkim czasie.


Tryb automatyczny – urządzenie automatycznie dobiera tryb pracy i odpowiedni bieg wentylatora, żeby osiągnąć zadaną temperaturę.


Tryb wentylatora – załącza się wymuszony i wewnętrzny obieg powietrza w pomieszczeniu bez zmiany temperatury powietrza w pomieszczeniu.


Tryb osusznia – obniża poziom wilgotności w pomieszczeniu, automatycznie dopasowując temperaturę co zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni.

Intuicyjne sterowanie umożliwia obsługę klimatyzatora za pomocą tradycyjnych sterowników bądź zdalnie prawie z każdego miejsca na świecie:

Wbudowany moduł wifi – zezwala na obsługę klimatyzatora za pomocą smartfona, tabletu lub komputera z dowolnego miejsca. Do sterowania urządzeniem potrzebna jest aplikacja AC Freedom, która pozwala na zarządzanie wieloma klimatyzatorami oraz zapisanie dla nich indywidualnych parametrów.


Sterownik przewodowy – jest instalowany na ścianie pomieszczenia, w którym znajduje się urządzenie klimatyzacyjne.


Sterownik bezprzewodowy – sterownie klimatyzatorem za pomocą pilota, który umożliwia wybór trybu pracy oraz załączanie różnych funkcji.


Sterownik centralny – pozwala na sterowanie praca całego układu klimatyzacyjnego, który składa się z większej ilości jednostek wewnętrznych.

 

U nas także wymienisz swoje dotychczasowe źródło ciepła na pompę ciepła ! Zachęcamy do kontaktu !