Niezawodna i wydajna praca urządzeń klimatyzacyjnych AUX

Wysokiej jakości podzespoły zapewniają niezawodną i wydajną pracę urządzeń

Technologia inverterowa – gwarantuje wysoką wydajność, a także przyczynia się do energooszczędności i zmniejszenia hałasu emitowanego przez zewnętrzną jednostkę.

Automatyczny restart – w przypadku nagłego zaniku dopływu energii urządzenie zapamiętuje ustawienia i po włączeniu zasilania ponownie uruchamia się w zapisanym wcześniej trybie pracy.

Złocone lamele wymiennika jednostki wewnętrznej i zewnętrznej – powierzchnia wymienników ciepła zarówno w jednostce zewnętrznej i wewnętrznej jest pokryta złotą powłoką, która chroni przed korozją i wydłuża żywotność urządzenia. Ponadto zwiększa wydajność grzewczą i chroni przed rozwojem bakterii.

Grzałka tacy ociekowej – jednostki zewnętrzne wyposażone są standardowo w grzałki tacy ociekowej, co pozwala na pracę klimatyzatora w trybie grzania nawet podczas ujemnych temperatur.

Chłodzenie w niskich temperaturach zewnętrznych – wysokowydajna sprężarka i wymiennik ciepła zapewniają niezawodną pracę nawet w trakcie trwania największych mrozów.

Łopatki z aluminium hydrofilowego – łopatki są pokryte warstwą hydrofilową, co zwiększa wydajność o 10% i poprawia prędkość kondensacji.

Antykorozyjna obudowa jednostki zewnętrznej – szereg warstw ochronnych, którymi pokryta jest obudowa zapewnia estetyczny wygląd urządzenia nawet w przypadku długotrwałej ekspozycji na złe warunki atmosferyczne.

Czynnik chłodniczy R32 – urządzenia pracują w oparciu o ekologiczny, wysokoefektywny czynnik chłodniczy R32, który charakteryzuje się niskim współczynnikiem tworzenia efektu cieplarnianego GWP.

Inteligentne odszranianie – załącza się tylko wtedy gdy jest taka konieczność. Pozwala to na prawie nieprzerwana pracę urządzenia w trybie grzania. Poprawia energooszczędność pracy urządzeń o 5% oraz zwiększa efektywność ogrzewania w niskich temperaturach zewnętrznych, aż o 20%.

Ognioodporna skrzynka elektryczna – zapobiega ewentualnemu pożarowi w przypadku, gdyby w skrzynce nastąpiło zwarcie. Wbudowana pompka skroplin – duża wysokość podnoszenia pompki skroplin pozwala na elastyczne podłączenie instalacji odprowadzenia skroplin w przestrzeni sufitu podwieszanego.

Super EMC – wszystkie klimatyzatory zostały przebadane pod kątem kompatybilności eletromagnetycznej.

U nas także wymienisz swoje dotychczasowe źródło ciepła na pompę ciepła ! Zachęcamy do kontaktu !