Klimatyzatory AUX to komfort i bezpieczeństwo

Klimatyzatory AUX posiadają wiele innowacyjnych rozwiązań gwarantujących niezawodność, komfort i bezpieczeństwo:


Funkcja TURBO – służy do szybkiego schłodzenia lub ogrzania pomieszczenia. Załączając funkcję, prędkość obrotowa wentylatora jednostki wewnętrznej osiąga maksymalną wartość, żeby jak w najkrótszym czasie osiągnąć oczekiwany komfort cieplny.
Poziomy ruch żaluzji – poziomy ruch żaluzji w prawo i lewo pozwala na nawiew powietrza do każdego zakątka klimatyzowanego pomieszczenia. Można zatrzymać żaluzje w miejscu lub włączyć ciągły swing prawo-lewo.
Pionowy ruch żaluzji – pozwala na równomierne rozprowadzenie powietrza na całej wysokości pomieszczenia. Żaluzje można ustawić w kilku pozycjach lub wybrać tryb swing pionowy (góra-dół.)
Nawiew powietrza 3D/4D – żaluzje jednostki wewnętrznej poruszają się automatycznie , w płaszczyźnie (pionowej i poziomej) przez co powietrze nawiewane jest we wszystkich kierunkach (jednoczesny swing pionowy i poziomy).
Tryb nocnej pracy – klimatyzator przez pierwsze dwie godziny pracy obniża lub podwyższa temperaturę o 1°C w zależności od trybu pracy: chłodzenie bądź grzanie. W trakcie kolejnych pięciu godzin utrzymuje stałą temperaturę, następnie wyłącza się. Urządzenie zapewnia w trakcie snu odpowiedni komfort cieplny przy okazji oszczędzając zużycie energii.
Funkcja I FEEL – czujnik temperatury wbudowany w bezprzewodowy pilot odczytuje temperaturę powietrza w najbliższym otoczeniu , a także komunikuje się z jednostką wewnętrzną. Następnie uruchamia klimatyzator w takim trybie pracy, aby osiągnąć zadaną wcześniej temperaturę.
Tryb cichej pracy – jednostka wewnętrzna w trybie cichej pracy pracuje ze zredukowanym poziomem ciśnienia akustycznego.
Funkcja Anti-Cold-Air – po załączeniu trybu grzania wentylator jednostki wewnętrznej zaczyna pracować na najniższych obrotach , żeby uniknąć nawiewu zimnego powietrza. Wraz ze wzrostem temperatury wymiennika prędkość obrotowa wentylatora wzrasta stopniowo.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ! * pompy ciepła * rekuperacja * wentylacja